KREDITĒŠANA UN FINANŠU PAKALPOJUMI

Ja jums ir nepieciešams kredīts nekustamā īpašuma iegādei Latvijā, esam gatavi jums palīdzēt. Mēs sadarbojamies ar lielākajām bankām: „DNB bank”, „Citadele bank”, „Privatbanka”, „Latvijas pasta banka”, kuras mūsu klientiem piedāvā visizdevīgākos nosacījumus.

Mēs jūs konsultēsim par hipotekārajiem kredītiem Latvijā, izvēlēsimies optimālo programmu, maksimāli samazināsim jūsu riskus un izmaksas, kas saistīti ar kredīta noformēšanu un papildus maksājumiem. Sniegsim arī konsultācijas par konta atvēršanu un citām banku operācijām.

 

UZTURĒŠANĀS ATĻAUJA LATVIJĀ

Latvija - viens no lielākajiem Eiropas tranzīta mezgliem, kas savieno rietumus ar austrumiem.

Izcils ģeogrāfiskais novietojums, lojāla biznesa vide un valodas barjeras neesamība jums ļaus gan pavadīt Latvijā savu vasaras atvaļinājumu, gan vadīt šeit savu starptautisko biznesu, un varbūt ar laiku, padarīt mūsu valsti par savu pastāvīgo dzīvesvietu.
Mēs ar prieku jūs atbalstīsim un sniegsim konsultācijas par visiem jautājumiem, kas saistīti ar biznesa uzsākšanu un nekustamā īpašuma iegādi Latvijā, lai jūs varētu iegūt uzturēšanās atļauju mūsu valstī un līdz ar to, visā Eiropas Savienībā.
Ir vairāki veidi kā iegūt uzturēšanās atļauju, esam gatavi katru no tiem ar Jums smalki izrunāt, lai atrastu atbilstošāko tieši Jums.

Jūs varat saņemt uzturēšanās atļauju pamatojoties uz...

...INVESTĪCIJU UZŅĒMUMA PAMATKAPITĀLĀ

a) investīcija 35 000 eiro apmērā, ja uzņēmumā strādā ne vairāk kā 50 darbinieku, gada apgrozījums vai bilance nepārsniedz 10 miljonus eiro un finanšu gada laikā valsts vai pašvaldības budžetā nodokļu veidā ir iemaksāti ne mazāk par 40 000 eiro. Šādā gadījumā termiņuzturēšanās atļauju var pieprasīt ne vairāk kā trīs ārzemnieki, kuri veikuši investīcijas viena uzņēmuma pamatkapitālā.

b) investīcijas 150 000 eiro apmērā, ja uzņēmumā strādā vairāk kā 50 darbinieki un gada apgrozījums vai bilance pārsniedz 10 miljonus eiro.

... INVESTĪCIJAS NEKUSTAMAJĀ ĪPAŠUMĀ

Šajā gadījumā Jums jāpieder vienam nekustamajam īpašumam Rīgā, Jūrmalā, Rīgas rajonā vai valsts nozīmīgākajās pilsētās, kura vērtība nedrīkst būt mazāka par 250 000 eiro.

... FINANŠU INVESTĪCIJAS

Noguldījums kādā Latvijas bankā subordinētā kapitāla veidā, apmērā, kas ir ne mazāks par 280 000 eiro uz laiku, ne mazāku par pieciem gadiem. Daudzi mūsu klienti izvēlas ieguldīt Latvijas nekustamajā īpašumā, kas viņiem dod iespēju gudri investēt līdzekļus un kļūt par ES iedzīvotājiem.

Mēs jums palīdzēsim izvēlēties optimālo variantu kas būs gan izdevīgs biznesam, gan arī ērta vieta kur palikt kad esat komandējumā vai arī atpūšaties.

Mēs jums piedāvājam efektīvu risinājumu, iegūstot uzturēšanās atļauju Latvijā

  • Visu termiņuzturēšanās atļaujas iegūšanai nepieciešamo dokumentu analīze un sagatavošana
  • Latvijas nekustamo īpašumu atlase un iegāde
  • Uzņēmuma atvēršana Latvijā
  • Banku atlase priekš, ieguldījumiem to subordinētajā kapitālā.
  • Visu nepieciešamo dokumentu iesniegšana Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē

 

DARĪJUMI AR NEKUSTAMO ĪPAŠUMU

Mūsu ilggadējā pieredze, strādājot nekustamo īpašumu tirgū, mums ļauj vienmēr piedāvāt mūsu klientiem kvalitatīvākos pakalpojumus un optimālus risinājumus. Mūsu speciālists rūpīgi iedziļināsies jūsu prasībās un piedāvās optimālus objektus īrei vai pirkšanai. Vajadzības gadījumā piedāvājam arī nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un pārdošanu.

Mēs palīdzēsim jums izvēlēties interesantu nekustamo īpašumu, piereģistrēt jūsu īpašumtiesības, iegūt pašvaldības atļauju darbiem, ko vēlaties veikt (būvatļaujas u.tml.). Vajadzības gadījumā mēs pat palīdzēsim noformēt kredītu īpašuma iegādei vai remontam.

Mūsu augsti kvalificētie juristi palīdzēs jums izvairīties no neērtībām noslēdzot darījumus par nekustamo īpašumu, kā arī parūpēsies par drošību pārdevēja un pircēja sadarbības laikā.

Nav svarīgi vai jūs iegādājaties nekustamo īpašumu kā investīciju vai arī paša lietošanai, mēs organizējam tā apskati un iegādi optimālā veidā. Par to varat būt droši. Mums svarīgākais ir apmierināti klienti, kuri mūs rekomendē paziņām un draugiem.

 

JURIDISKIE PAKALPOJUMI

Mēs saviem klientiem piedāvājam augsti kvalificēta advokāta, jurista un notāra pakalpojumus, kā arī pilnīgu juridisko atbalstu darījumos ar nekustamo īpašumu. Mūsu speciālisti palīdzēs izvairīties no visiem zemūdens akmeņiem, kuri var uzpeldēt iegādājoties, pārdodot vai īrējot nekustamos īpašumus biznesā vai paša lietošanai.

Sniegsim juridisko konsultāciju par nodokļiem, kas saistīti ar uzņēmuma reģistrēšanu un vadīšanu, un ar nekustamā īpašuma iegādi, pārvaldīšanu un atsavināšanu.